قوانین و مقررات آرکا ابزار

قوانین و مقررات سایت

 • مشتری مداری در راس ارزش‌های سازمانی‏ آرکا ابزار قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری آرکا ابزار بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همه‌ی ما باشد.

  در راستای سیاست‌های مشتری محور آرکا ابزار و به‌منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در سایت آرکا ابزار وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید از شما می‌شود. همچنین عمل به این قوانین باعث جلوگیری در سو استفاده از سایت آرکا ابزار توسط معدود فروشندگان متخلف خواهد شد.

  در این مقاله همه‌ی آنچه باید در مورد قوانین فروش در آرکا ابزار بدانید به تفصیل ذکر شده و در صورت نیاز به روزرسانی خواهد شد.

فروش کالای غیر اصل

 • شرحفروش کالای غیر اصل بدون نشان «کالای غیر اصل» در آرکا ابزار اکیدا ممنوع است.

  اگر محصول به گونه‌ای تولید شده باشد که کالای اصلی که توسط مراکز مورد تایید؛ مانند سایت اصلی برند یا شرکت‌های وارد کننده‌/تولید کننده‌ی قانونی معرفی شده است را در ذهن مشتری تداعی کند ولی توسط تولیدکنندگان اصلی ساخته نشده باشد (درصورتی‌که حتی برند کالا روی سایت متفرقه درج شده باشد)، کالا باعنوان «غیراصل» شناخته می‌شود.

  همچنین در سایت آرکا ابزار اگر در عنوان یا تصاویر کالای نمایش داده شده، برند اصلی کالا ذکر شده باشد ولی کالای فروخته شده با نمونه‌ی اصلی کالا مغایر باشد، کالای مورد نظر غیر اصل شناخته شده و امکان فروش این نوع از محصولات در فروشگاه اینترنتی آرکا ابزار وجود ندارد.

فروش کالای قاچاق و ممنوعه

 • فروش کالاهای قاچاق، ممنوعه ممنوع است.

لغو سفارش مشتری

 • کنسل کردن و عودت طبق برسی کارشناسان آرکا ابزار تایید یا رد می شود و خریدار فقط میتواند درخواست خود را در اینجا ثبت کند

قیمت گذاری

 • به دلیل عدم ثبات قیمت پس از خرید در صورت بالا رفتن قیمت کالا کارشناسان آرکا ابزار با شما تماس گرفته و فاکتور خرید مجدد صادر میشود