درباره ما

فروشگاه اینترنتی آرکا ابزار

اندیشه ما تلاشی برای برآورده سازی نیاز شماست .


 شرکت آروین الکتریک ماداکتو در سال ۱۳۸۹ در زمینه بازرگانی ، صادرات ، واردات ، تهیه وتوزیع ابزار آلات صنعتی در کشور فعالیت دارند . 

بازرگانی آرکا نیز یکی از فروشگاههای زیر مجموع شرکت آروین الکتریک ماداکتو  در پهنه ی بازار ابزار حضور جدی دارد وطی این سالها با عرضه کالاهای با کیفیت داخلی وخارجی به مشتریان ارجمند به یاری خداوند متعال توانسته است رضایت قابل توجهی را از سوی مشتریان عزیز وگرامی در داخل وخارج از کشور کسب نمایند . و از سال ۱۴۰۱  فروشگاه اینترنتی آرکا ابزار را نیز در استان تهران ایجاد که نسبت به توزیع ابزار آلات صنعتی در سطح کشور فعالیت می نمایند . 

 

این شرکت طی سال‌های گذشته با هدف ایجاد کار آفرینی وافزایش سرمایه در بخش خدمات جامع اقدام به ساخت و ‌ایجاد شبکه های فروش حضوری وغیر حضوری در زمینه ابزار در قلب این بازار نموده وبا ستناد نظرات مشتریان توانسته برند بوده وخدمات مناسب با کیفیت ‌، متنوع و نوینی ارائه که همچنان افتخار این میزبانی خرید را برای هموطنان عزیز دارا است . 

 

 

واینک در شروع قرن جدید گروه بازرگانی آرکا با را اندازی اولین ‌و بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین مجازی در زمینه تخصصی ابزار با ساده ترین دسترسی ‌وکاربری برای تمامی مصرف کنندگان ، پیمانکاران ، سازندگان ، کارخانه های تولیدی و همکاران محترم مفتخر است بتواند نیازهای دنیای ابزار شما را در اختیارتان قراردهد .

021-66755092

arkaabzar.com